Retezy.info :: Limousine Prague racing na Hungaroringu
Řetězy, válečkové řetězy, flyerovy řetězy Contra Cheb, řetězy, tsubaki, čz, akumulační řetězy Contra Praha, pohonové řetězy, volnoběžky Contra Horažďovice, volnoběžky, dopravní řetězy Contra Brno, Pouzdrové řetězy, volnoběžky, flyerovy řetězy Contra Ostrava, Pouzdrové řetězy, volnoběžky, flyerovy řetězy Contra Kunice, Pouzdrové řetězy, volnoběžky, flyerovy řetězy

Limousine Prague racing na Hungaroringu

2010/04/28

Informace o výsledcích týmu Limousine Prague racing v prvním závodě Přeboru České republiky a Mistrovství České republiky v silničních závodech motocyklů.

Ve dnech 23. až 25. dubna 2010 se na maďarském okruhu Hungaroring uskutečnily první závody letošní sezóny, ve kterých výrazně uspěli oba jezdci Limousine Prague racing mimo jiné podporovaného i firmou CONTRA Praha.
V sobotním Přeboru ČR ve třídě CZECH OPEN do 600 ccm zvítězil  Miroslav Kaňkovský na motocyklu Yamaha R6R a ve třídě CZECH OPEN nad 600 ccm obsadil  Jan Nimmerfoll 3. místo na motocyklu Honda CBR 1000RR. V nedělních závodech Mistrovství ČR ve třídě SUPERBIKE dosáhl Honza Nimmerfoll na třetí příčku a Mirek Kaňkovský skončil ve třídě SUPERSTOCK 600 na 5. místě.
Oba jezdci jsou s dosaženými výsledky spokojeni s velkou motivací do dalších závodů, které se uskuteční 23. až 25. května v Brně. Chceme Vám tímto poděkovat za spolupráci a podporu našeho týmu a zároveň Vás zveme na Brněnský okruh, kde Vás rádi uvítáme a budeme Vás informovat o našich dalších záměrech pro tuto sezónu.